25 stycznia 2017 08:32 | Aktualności

Moc życzeń dla Babci i Dziadka

„Moc życzeń dla Babci i Dziadka” to hasło wiodące imprezy jaka odbyła się 24 stycznia 2017 roku w naszej szkole. Właśnie w tym dniu uczniowie klasy II a, II b i III gościli w szkole swoje babcie i dziadków z okazji ich święta. Były życzenia, własnoręcznie wykonane upominki, wiersze, piosenki, inscenizacje oraz wspólne pląsy. Dziadkowie podziwiali swoje piękne portrety wykonane przez wnuczęta. Mogli także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wnukami. Całość odbywała się przy tradycyjnej kawce i pysznych rogalikach.