26 marca 2017 11:53 | Aktualności

Sukces Agnieszki w Turnieju "Młodzież zapobiega pożarom".

Młodzież zapobiega pożarom

W piątek 24-03-2017 w Edukacji Lubasz odbyły się Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju „ Młodzież zapobiega pożarom”. Do turnieju przystąpili zwycięzcy eliminacji gminnych z terenu powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę w kategorii szkół podstawowych reprezentowała Agnieszka Łucjan. Pierwszy etap eliminacji polegał na rozwiązaniu pisemnego testu składającego się z 30 pytań. Agnieszka poradziła sobie z tą częścią konkursu bardzo dobrze i awansowała do ścisłego finału, gdzie po części ustnej ostatecznie zajęła III miejsce. Agnieszce serdecznie gratulujemy.

Barbara Michalak