04 kwietnia 2017 21:02 | Aktualności

Gminny Konkurs matematyczny

Dnia 04 kwietnia 2017 roku po raz 11 odbył się Gminny Konkurs Matematyczny, w którym brali dział uczniowie szkół podstawowych z Lubasza, Krucza, Jędrzejewa i Miłkowa.

Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy matematycznej, inspirowanie
i rozwijanie zainteresowań uczniów, jak również danie im możliwości sprawdzenia wiedzy przez współzawodnictwo.

Każdą szkołę reprezentowało po 2-ch przedstawicieli z klas na każdym poziomie edukacyjnym, czyli od kl. I do VI. Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów w składzie:

Klasa IIA

1. Jadwiga Stochaj
  2. Alicja Tworek

Klasa IIB

1. Patrycja Łusiewicz
  2. Patryk Wicher

Klasa III

1. Monika Kaźmierczak
  2. Kamil Noji

Klasa IV

1. Mikołaj Cichała