08 czerwca 2017 14:27 | Aktualności

Kochanym Rodzicom

Tradycją stało się, że w czerwcu najmłodsi uczniowie naszej szkoły goszczą w jej murach swoich rodziców. W tym roku także klasa IIa, IIb i III przygotowały imprezę z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Uroczystość miała charakter rodzinnego pikniku. Rozpoczęła się wzruszającą częścią artystyczną, w której brali udział wszyscy uczniowie. Upominkiem były własnoręcznie wyhodowane kwiatki w doniczce ozdobione serduszkiem. Później była kawa, rogaliki i pieczenie kiełbasek przy ognisku. Pogoda dopisała, humory także. Impreza była bardzo udana.