06 września 2017 15:01 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz  zaproszeni goście. Uczniowie usłyszeli wiele serdecznych życzeń, w tym radości ze zgłębiania tajników wiedzy i sukcesów szkolnych.  Dyrektor Jolanta Zmyślona przedstawiła nowych nauczycieli oraz wychowawców. Po części oficjalnej zebrani obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów pod kierunkiem Pani Anny Plewińskiej.