Witamy na stronie internetowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Miłkowie. Hasło szkoły: "Być dobrym dla drugiego człowieka" Maria Dąbrowska ::UWAGA RODZICE! RUSZAJĄ ZAPISY DO KLASY I WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE "REKRUTACJA".

02 listopada 2017 10:36 | Aktualności

Integracyjny wyjazd do Piły

25 października  br. uczniowie klasy I i IV wspólnie z opiekunami  wybrali się  na wycieczkę do Piły. Jedną z motywacji do zorganizowania integracyjnego wyjazdu, była wygrana  w konkursie Latająca klasa. GOK w Lubaszu  dofinansował koszt wycieczki w kwocie 600 zł.

Głównym punktem wyjazdu był plac zabaw w klubie ,,Gym Factory'', gdzie dzieci miło spędziły czas na wspólnych zabawach. Grupa była zachwycona przestrzennym torem przeszkód, w którym mieściły się zjeżdżalnie, huśtawki, trampolina i  piankowe elementy. Oprócz tego uczniowie  korzystali  z samochodów, ścianki wspinaczkowej, basenu
z piłeczkami oraz przyrządów do ćwiczeń dla dzieci. Radości i uśmiechu nie było końca...

Po wspólnych zabawach udaliśmy się do Kina Helios, by obejrzeć film pt. Straszna rodzinka.  Jak się okazało, po dotarciu na miejsce, nasi uczniowie byli jedynymi widzami na seansie. Ten fakt wzbudził wiele satysfakcji, a prezentowany film okazał się dawką niezapomnianych  wrażeń.

Ostatnim i bardzo wyczekiwanym przez uczniów punktem był pobyt w McDonald’s.

Wszyscy wrócili z wycieczki zadowoleni i pełni wrażeń.

Serdecznie dziękujemy  Pani Karinie Tromskiej i Pani Kindze Poznań za współpracę i  pomoc  podczas  wycieczki.