Witamy na stronie internetowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Miłkowie. Hasło szkoły: "Być dobrym dla drugiego człowieka" Maria Dąbrowska ::UWAGA RODZICE! RUSZAJĄ ZAPISY DO KLASY I WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE "DLA RODZICÓW".

28 listopada 2017 18:54 | Aktualności

Rozstrzygnięcie etapu szkolnego konkursu Zapobiegajmy Pożarom!

W listopadzie, w naszej szkole, nastąpiło podsumowanie konkursu plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem strażackich środowisk oraz rozwój uzdolnień plastycznych.

W tym roku w konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie z klas I-III i IV-VII.  Komisja,  po wnikliwym obejrzeniu dzieł,  wybrała

w kategorii   klasy I-III pracę:

Jagody Urban,

Marii Hejwosz,

Mai Gadzińskiej,

Julii Tyma,

Alicji Tworek.

W kategorii klas  IV-VII zwyciężyła  praca:

Blanki Wicher,

Julii Garstki,

Nicoli Skałeckiej,

Martyny Szmyt,

Kacpra Górnego.

Dyplomy  laureatom etapu szkolnego uroczyście wręczyła dyrektor szkoły pani Jolanta Zmyślona.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w etapie gminnym ww. konkursu.