01 marca 2018 16:44 | Aktualności

UWAGA!

W dniach od 01.03.2018 r. do 31.03.2018 r. w godzinach od 9.00 – 13.00    (w poniedziałki do 15.00) odbędą się zapisy uczniów na rok szkolny 2018/2019 do klasy pierwszej Publicznej Szkoły Podstawowej w Miłkowie.

Uczniowi zamieszkali w obwodzie szkoły przyjęci będą obligatoryjnie.

Potrzebne dokumenty:

1. Nr PESEL
  2. Skrócony odpis aktu urodzenia
  3. Karta zapisu do klasy I
  4. Wniosek o spełnieniu obowiązku szkolnego
  5. Kart zgłoszenia do świetlicy

Uczniowie spoza obwodu mogą zostać przyjęci po złożeniu dokumentów potwierdzających spełnienie kryteriów rekrutacyjnych, które będą brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym oraz jeśli w szkole pozostaną  wolne miejsca.

Dokumentem potwierdzającym spełnienie poszczególnych kryteriów będą odpowiednie oświadczenia rodziców:

1. Dziecko realizowało obowiązek wychowania przedszkolnego w obwodzie danej szkoły.
  2. W szkole obowiązek szkolny realizuje  rodzeństwo dziecka.
  3. W obwodzie szkoły zamieszkują krewni dziecka, wspierający rodziców w zapewnieniu należytej opieki.