12 marca 2018 21:59 | Aktualności

Udział w Powiatowym XXII Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce

5  marca br. laureaci szkolnego Konkursu  Wiedzy o Wielkopolsce wzięli udział  w XXII Konkursie  Wiedzy o Wielkopolsce  w Drawsku.

Po odbytych w miesiącu grudniu eliminacjach szkolnych do etapu powiatowego niniejszego konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Monika Kaźmierczak, kl. IV,

Blanka Wicher, kl IV,

i Kamil Noji, kl. IV.

Cieszymy się, że uczniowie Ci znaleźli  się wśród nielicznych uczestników konkursu z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Jesteśmy dumni z ich zaangażowania i  wytrwałości w nabywaniu wiedzy na temat historii, przyrody, kultury i gwary regionu, w którym mieszkamy - Wielkopolski. A teraz czekamy na wyniki konkursu...