23 kwietnia 2018 19:55 | Aktualności

XIV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

20 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Czarnkowie odbył się  XIV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego. Przyjechali na niego uczniowie z 12 szkól z całego powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Uczestnicy rozwiązywali testy gramatyczno- leksykalne sprawdzające szczegółowo znajomość języka niemieckiego.  Nasze koleżanki odniosły następujące sukcesy: Agnieszka Łucjan zajęła drugie miejsce w kategorii klas siódmych, a Julia Górna zajęła trzecie miejsce w kategorii klas szóstych. Gratulujemy  zainteresowań i życzymy dalszego rozwijania swoich zdolności językowych!  BRAWO DZIEWCZYNY!!!!