15 października 2018 20:26 | Aktualności

Gminny Konkurs Recytatorski

11 października  br. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w  I Gminnym Konkursie Recytatorskim  im. ks. Antoniego Ludwiczaka zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy Lubasz.

Konkurs adresowany był do następujących  grup wiekowych: klasy IV-VI ,  klasy VII-VIII , klasy gimnazjalne. Uczestnicy konkursu prezentowali jeden wiersz o tematyce patriotycznej. Każdy z recytatorów zachwycił wdziękiem i niepowtarzalną interpretacją utworów.

Oto wyniki konkursu:

Gracjan Stefański - I miejsce w kategorii klas VII-VIII,

Maria Hejwosz - II miejsce w kategorii klas IV-VI,

Jadwiga Stochaj - III miejsce w kategorii klas IV-VI,

Patrycja Łusiewicz - III miejsce w kategorii klas IV-VI,

Blanka Wicher - III miejsce w kategorii klas IV-VI.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Gratulujemy!!!