12 listopada 2018 10:47 | Aktualności

100-LECIE Niepodległości W SZKOLE

9 listopada, by uczcić 100. rocznicę odzyskania  przez Polskę niepodległości, nasi uczniowie wzięli udział w muzycznym poranku pieśni patriotycznych. Kolejnym punktem dania było włączenie się w ogólnopolską akcję „Rekord dla Niepodległej”. O symbolicznej godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała 4 zwrotki hymnu narodowego. Następnie z akcentami biało-czerwonymi udaliśmy się na „Spacer wolności”. Ostatnim punktem szkolnego świętowania było obejrzenie filmu „Powstanie wielkopolskie – Czarnków odzyskany”.