21 grudnia 2018 08:45 | Aktualności

SZKOLNA WIGILIA

Tradycją naszej szkoły jest to, że tuż przed Świętami Bożego Narodzenia zasiadamy wspólnie z Radą Rodziców i zaproszonymi gośćmi do wigilii szkolnej, tak też stało się tego roku. W czwartek 21 grudnia wspólne świętowanie rozpoczęły jasełka przedstawione przez uczniów klas młodszych. Śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń jeszcze bardziej podkreśliło uroczysty nastrój tego dnia. Później wszyscy zasiedli do wieczerzy wigilijnej i z bijącymi sercami czekaliśmy na przyjście Gwiazdora. To był wspaniały dzień.