05 marca 2019 20:24 | Aktualności

Udział w XXIII Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce w Drawskim Młynie

marca br. laureaci szkolnego Konkursu  Wiedzy o Wielkopolsce wzięli udział  w XXIII Konkursie  Wiedzy o Wielkopolsce  w Drawskim Młynie.

Po odbytych w miesiącu grudniu eliminacjach szkolnych do etapu powiatowego niniejszego konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Maria Hejwosz, kl. IV,

Jadwiga Stochaj, kl. IV,

Monika Kaźmierczak, kl. V,

Blanka Wicher, kl. V,

i Kamil Noji, kl. V.

Uczniowie Ci znaleźli  się wśród 40  uczestników konkursu z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

Jesteśmy dumni z ich zaangażowania i  wytrwałości w nabywaniu wiedzy na temat historii, przyrody, kultury i gwary Wielkopolski.

A teraz czekamy na wyniki konkursu...