05 kwietnia 2019 11:35 | Aktualności

Informacja dla rodziców

W związku z ogólnopolską akcją protestacyjną nauczycieli uprzejmie informuję, że   Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Dąbrowskiej w Miłkowie  w czasie trwania strajku nie będzie zamknięta.

Możliwości opiekuńcze szkoły będą  jednak znacząco  ograniczone. Proszę o wzięcie pod uwagę tego faktu i ewentualne zapewnienie dzieciom opieki w domu. Szkoła, na miarę swoich możliwości, zapewni opiekę tym uczniom, którzy nie będą jej mieli zapewnionej przez Rodziców w domu.

Jednocześnie pragnę zapewnić Rodziców, że dołożę wszelkich starań aby egzamin ósmoklasisty przebiegł zgodnie  z  procedurami w wyznaczonym terminie, umożliwiając naszym uczniom uzyskanie jak najwyższych wyników.

Jolanta Zmyślona