11 kwietnia 2019 13:53 | Aktualności

Ważne!!!

Drodzy Rodzice i Ósmoklasiści!

Dnia 15, 16 i 17 kwietnia w szkole odbędą się egzaminy ósmoklasisty z j. polskiego, matematyki i języków obcych.

Odbędą się one zgodnie z planem i procedurami, o których zostaliście Państwo powiadomieni wcześniej.

Każdego dnia, rano pojedzie autobus szkolny zgodnie z rozkładem jazdy i odwiezie uczniów po zakończonym egzaminie.

Przypominam, że uczniowie muszą być w szkole najpóźniej o godz. 8.30, a przystąpienie do egzaminu jest warunkiem koniecznym do ukończenia szkoły.

W imieniu Rady Rodziców zapraszam Ósmoklasistów dnia 15 kwietnia, na godz. 7.45 do szkoły, gdzie odbędzie się uroczystość wręczenia podkówek na szczęście.

W imieniu własnym i całej Rady Pedagogicznej życzę Wam jak najlepszych wyników podczas tegorocznych egzaminów i dostania się do wymarzonej szkoły.

Jolanta Zmyślona