04 września 2019 18:38 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Tegoroczna uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie  głos zabrała dyrektor szkoły Pani Jolanta Zmyślona, która gorąco powitała zgromadzonych gości, uczniów, ich rodziców oraz grono pedagogiczne.

Tuż po przemówieniu, życzenia w stronę najmłodszych uczniów-pierwszoklasistów skierowała Przewodnicząca Rady Gminy Lubasz Pani Żaneta Andrzejewska.  Po tej części uroczystości naszedł czas na część artystyczną przygotowaną pod kierunkiem pani Joanny Dominik-Strawy.

Po uroczystej akademii, uczniowie spotkali się z wychowawcami, którzy przekazali im najważniejsze informacje dotyczące organizacji  roku szkolnego 2019/2020.