06 marca 2020 13:11 | Aktualności

Rekrutacja do klasy I - dokumenty

Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Lubasz.

• Złożenie wniosku wraz z załącznikami (akt urodzenia, 1 zdjęcie na legitymacje) potwierdzającymi spełnienie przez kandydata  kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym    od 02.03.2020 r. – 20.03.2020 r.
  • Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły podstawowej i dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych  pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym       od 23.03.2020 r. – 31.03.2020 r.
  • Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych 01.04.2020 r.
  • Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych   06.04.2020 r.

Terminy przeprowadzenia postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Lubasz

• Złożenie wniosku wraz z załącznikami (akt urodzenia, 1 zdjęcie na legitymacje) potwierdzającymi spełnienie przez kandydata  kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu     rekrutacyjnym   od 10.08.2020 r. – 17.08.2020 r.
  • Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej szkoły podstawowej i dokumentów potwierdzających spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych  pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym       od 18.08.2020 r. – 20.08.2020 r.
  • Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych 21.08.2020 r.
  • Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych  24.08.2020 r.

Zapisy uczniów  do kl. I na rok szkolny 2020/2021 odbywają się w godzinach od 9.00 – 13.00(w poniedziałki do 15.00) w sekretariacie Publicznej Szkoły Podstawowej w Miłkowie.

Uczniowie zamieszkali w obwodzie szkoły przyjęci będą obligatoryjnie.

Uczniowie spoza obwodu mogą zostać przyjęci po złożeniu dokumentów potwierdzających spełnienie kryteriów rekrutacyjnych, które będą brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym oraz jeśli w szkole pozostaną  wolne miejsca.

Dokumentem potwierdzającym spełnienie poszczególnych kryteriów będą odpowiednie oświadczenia rodziców.