17 marca 2020 12:05 | Aktualności

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY

Szanowni Rodzice, Uczniowie!

Od 16 marca do 25 marca w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 szkoły zostały zamknięte.

W związku z tym informuję, że do odwołania nie przyjmujemy interesantów w szkole. Wszelkie sprawy załatwiamy telefonicznie lub mailowo poprzez dziennik elektroniczny i kontakt z wychowawcami klas. Rekrutację prowadzimy wyłącznie elektronicznie - materiały do pobrania na stronie szkoły – na adres: milkowo11@wp.pl

Przypominam, że w tym trudnym czasie, musimy zadbać przede wszystkim o swoje zdrowie, nie prowokować sytuacji, które mogą przyczynić się do rozprzestrzeniania wirusa, stosować się do zaleceń GIS i Ministra Zdrowia. Jednocześnie to nie jest czas ferii, dlatego proszę regularnie sprawdzać korespondencję w e-dzienniku, a także proszę uczniów, aby odpowiedzialnie wykonywali zadania i polecenia przesyłane przez wszystkich nauczycieli szkoły.

Wykorzystajmy ten czas na powtórzenie i utrwalenie naszej wiedzy i umiejętności.

Szczególny apel kieruję do uczniów klasy ósmej, abyście nie zmarnowali czasu, jaki został do egzaminów.

Jolanta Zmyślona