Witamy na stronie internetowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Miłkowie. Hasło szkoły: "Być dobrym dla drugiego człowieka" Maria Dąbrowska ::UWAGA RODZICE! RUSZAJĄ ZAPISY DO KLASY I WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE "REKRUTACJA".

12 października 2016 22:04 | Ogłoszenia

Konkurs Fotograficzny

Regulamin Konkursu Fotograficznego

„Selfie z książką”

1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka szkolna przy Szkole Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Miłkowie. Koordynatorem konkursu jest nauczycielka Iga Kozera.

2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich uczniów klas II-VI szkoły podstawowej.

3. Cele konkursu:

-         popularyzowanie czytelnictwa jako ciekawej formy spędzania czasu wolnego

-         prezentacja ulubionych książek naszych uczniów

-         rozwijanie zainteresowań

-         doskonalenie umiejętności fotograficznych

-         wprowadzenie uczniów w atmosferę zdrowej rywalizacji.

4. Każdy z autorów może dostarczyć jedno „selfie” czyli fotografię wykonaną samemu sobie aparatem fotograficznym lub telefonem trzymanym w ręku lub na kiju „selfie stick”.  Można sfotografować swoje odbicie w lustrze. Tło zdjęcia dowolne, zależy od pomysłu autora.  Na zdjęciu  musi być również widoczna ulubiona książka z widocznym tytułem.

5. Zdjęcie wysyłamy w pliku JPG w wiadomości prywatnej Facebook  na profil „MIŁEK”. Można również wysłać e-mailem na adres: igart@post.pl          Podpisujemy się: imię i nazwisko, klasa.

6. Termin wysyłania zdjęć- 28 października 2016r.

7. Na początku listopada zdjęcia, które spełniają wymagania regulaminowe ukażą się na profilu „MIŁEK” i rozpoczniemy głosowanie!

8. Wygrywa to „Selfie z książką”, które zdobędzie najwięcej

9. Czekają nagrody!!!!!