Witamy na stronie internetowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Miłkowie. Hasło szkoły: "Być dobrym dla drugiego człowieka" Maria Dąbrowska

13 maja 2015 21:09

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

Dnia 05.05 2015 r. odbyły się powiatowe zawody piłki nożnej dla dziewcząt z klas 4-6. Zawody odbyły się w Lubaszu na Orliku. W zawodach wzięły udział dziewczyny z Drawska, Pęckowa i Lubasza. W reprezentacji naszej gminy brały udział uczennice naszej szkoły i szkoły w Kruczu. Każda drużyna grała z każdą : Pęckowo-Drawsko, Lubasz-Pęckowo i Drawsko-Lubasz. Rywalizacja była zacięta lecz wygrał najlepszy zespół. Było niestety trochę fauli lecz nic nikomu się nie stało. Gdy wszystkie mecze były już rozegrane, nastąpiło rozdanie nagród: pucharu i piłki siatkowej.
Miejsca na podium :
1 miejsce : Pęckowo
2 miejsce : Drawsko
3 miejsce : Lubasz

Kamila Skotarczak kl 5. i Agata Jessa kl 6.