Witamy na stronie internetowej Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Miłkowie. Hasło szkoły: "Być dobrym dla drugiego człowieka" Maria Dąbrowska

27 kwietnia 2016 14:55

XII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

Dnia 29 kwietnia w Szkole Podstawowej w Rosku odbył się XII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego. W konkursie spotkało się jedenaście szkół z naszego powiatu. Reprezentację naszej szkoły stanowiły uczennice : Weronika Furman i Katarzyna Dłużewska  z klasy szóstej, Agnieszka Łucjan z klasy piątej, Wiktoria Thiel i Julia Górna z klasy czwartej. Konkurs przeprowadzony był w formie testów gramatyczno-leksykalnych i ćwiczeń rozumienia ze słuchu w kategorii klas IV, V, VI. Dziewczyny spróbowały swoich sił a  największym sukcesem jest III miejsce w kategorii klas czwartych dla Wiktorii Thiel.

Gratulujemy!

Iga Kozera.